Powrót do strony głównej

Powrót do "Wydarzenia 2016/2017"

Z  ŻYCIA SZKOŁY

Rok szkolny 2016/2017

CZERWIEC

 

* Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2016/2017
* Olimpijka klas I-III
*
Wycieczka klas 0-III do Białegostoku
* Najmłodsi w
„Odjazdowie”
* Wycieczka klas IV-VI


Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2016/2017


Olimpijka klas I-III

9 czerwca uczniowie klasy II wzięli udział w sportowej ,,Olimpijce klas I-III szkół podstawowych o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Sokółka” w ZSO w Sokółce. Wśród konkurencji były m.in. sztafeta z okrążeniem chorągiewek, przeskok zawrotny, czy przepędzanie piłki koszykowej w tunelu.  Nasi uczniowie  dołożyli wszelkich starań aby wypaść jak najlepiej i pokazać swoje sportowe umiejętności. Zajęliśmy IV miejsce w grupie klas drugich.

Na sali panowała wspaniała sportowa atmosfera zarówno wśród startujących jak i kibiców.

Gratulujemy naszym zawodnikom udanego startu!

https://isokolka.eu/sokolka/20803-sportowe-zmagania-przy-glosnym-dopingu-olimpijka-w-zso-rozpoczela-dni-sokolki-2017-wideo-foto


Wycieczka klas 0-III do Białegostoku

7 czerwca klasy 0-III wraz z wychowawczyniami pojechały na wycieczkę do Białegostoku. Pierwszym punktem wyjazdu było obejrzenie spektaklu „Królewna Śnieżka” w Teatrze Dramatycznym im. Aleksandra Węgierki. Przepiękna, powszechnie znana i w pewnym sensie okrutna baśń braci Wilhelma i Jakuba Grimm nauczyła wszystkich, że tylko razem można sprawić, żeby świat stał się lepszym miejscem. Sztuka zabrała widzów w podróż do królestwa próżności i do magicznego lasu, który potrafi odmienić każde serce! Uczniowie oglądali przedstawienie z zapartym tchem, zachwycali się scenografią, kostiumami i rekwizytami.

Następnym punktem wycieczki była świetna zabawa w „Fabryce Misia”. To był mile spędzony dzień.


Najmłodsi w „Odjazdowie”

       W piątek 2 czerwca dzieci z Zespołu Wychowania Przedszkolnego wybrały się na wycieczkę do sali zabaw „Odjazdowo” w Sokółce. Celem wycieczki była  m. in. integracja grupy, rozwijanie sprawności ruchowej oraz możliwość radosnego  spędzenia czasu. Podczas dwugodzinnej zabawy dzieci miały możliwość skorzystania z wielu  różnorodnych miejsc aktywności oraz kącików zabaw. Otrzymały również popcorn i lizaki.


Wycieczka uczniów kl. IV-VI