Powrót do strony głównej

Powrót do "Wydarzenia 2015/2016"

Z  ŻYCIA SZKOŁY

Rok szkolny 2015/2016

LUTY

 

* Rozstrzygnięcie konkursu na logo Sołectwa Stara Kamionka
* Audycja muzyczna
* Walentynki


Rozstrzygnięcie konkursu na logo Sołectwa Stara Kamionka

23.02.2016 r. przedstawicielki Sołectwa Stara Kamionka p. Ewa Rajżewska i p. Iwona Kucharewicz,  podczas uroczystego apelu nagrodziły uczestników konkursu plastycznego na logo sołectwa, które najlepiej odzwierciedlałoby klimat Starej Kamionki.

Szczegóły >>>

http://isokolka.eu/sokolka/15248-logo-solectwa-stara-kamionka-ktora-wersja-podoba-sie-wam-najbardziej-foto


Na wtorkowym apelu podziękowano też uczniom za udział w międzyszkolnym konkursie języka angielskiego dla trzecioklasistów „Junior Champion”, w którym wzięło udział pięcioro uczniów III klasy osiągając wspaniałe wyniki (wszyscy mieli ponad 50 punków na 60 możliwych), a I miejsce zajęła Marta Trochim z SP w Starej Kamionce.

 


Audycja muzyczna

18 lutego, już po raz kolejny uczestniczyliśmy w SP nr 3 w Sokółce w audycji muzycznej pt.: „Niezwykłe wybryki Doktora Muzyki”. Główny bohater powieści - Doktor Muzyka to niezwykły lekarz. Jego pacjenci: Klarnet, Akordeon oraz Skrzypce mięli mnóstwo okropnych dolegliwości. Życie uprzykrzał im smutek, złość, nuda i brak odwagi. Głównym lekarstwem, które stosował nasz Doktor była muzyka, która to pomaga uporać się z niechcianymi emocjami. 

Audycja wprawiła wszystkich uczestników w dobre samopoczucie i humor już do końca dnia.


Walentynki